Индустриска зона haаош , Улица Хуандонг City ujуџи Сити Province Provinceеџијанг покраина , Кина.

сите категории
EN
Јавете ни се

+86-0575-87250686 |+86-575-87250687

Испратете ни е-пошта

zsbruce@zhaoshanemb.com

Време на отворање

Пон -Сат: 7: 00 - 17: 00

компанијата Вести

Дома>Вести>компанијата Вести

Новоразвиената машина со голема брзина на ZSM

Време:-2019 08 23- Посети: 12

Новоразвиената машина со голема брзина за прецизност ZSM која е специјално за работи за везење со лого на облека.

Through one year's efforts, the company's technical team has successfully developed a high-speed precision machine which is specially for the garment logo embroidery works. This model has greatly improved the precision of the domestic embroidery machine and it is comparable to imported embroidery machines.

Previous:None

Next:Zhaoshan company held a training meeting for technical staff