Индустриска зона haаош , Улица Хуандонг City ujуџи Сити Province Provinceеџијанг покраина , Кина.

сите категории
EN
Јавете ни се

+86-0575-87250686 |+86-575-87250687

Испратете ни е-пошта

zsbruce@zhaoshanemb.com

Време на отворање

Пон -Сат: 7: 00 - 17: 00

Машина за везење со капа и маица

Дома>производи>Машина за везење со капа и маица

  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564300815998.jpg
  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564299434231.jpg
  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564299415658.jpg
  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564300960455.jpg
  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564300815998.jpg
  • https://www.zhaoshanemb.com/upload/product/1567564300671057.jpg

Компјутеризирана машина за вез на капа

Контактирајте не

  • ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ
Основни детали:

Embroidery Area:400x450

Големина на работна сила: 4250 * 1050mm

Главни димензии: 4250 * 1050 * 1650mm, Персонализирано

Обезбедена услуга за пост-продажба: Услуга за одржување и поправка на терен, Инженери кои се достапни за сервисирање машини во странство

Применливи индустрии: Фабрика за производство

Состојба: нови

Место на потекло: hejеџијанг, Кина

Име на марка: HAАОШАН

Тип: Машина за везење со капа

Операција: компјутеризирана

Head Interval:400

Потврдување: ISO9001

Гаранција: 1 година

Product Name:zhaoshan factory low price Computerized cap embroidery machine

Јазик: кинески / англиски / шпански

Weight:4Ton

Компјутер: Дахао

Боја: зелена / бела / сина / сива

Макс. брзина: 850rpm

Мин.пр.: 650rpmНабавка Способност:

Набавка Способност:
200 сет / поставува месечно

Пакување и испорака:

пакување Детали:zhaoshan factory low price Computerized cap embroidery machine
Vacuum packing, wooden case packing.
NO.1-Вакуумско пакување без дрвена кутија. (истата машина може да стави 2 сетови во еден контејнер 40ft HQ

Порт:Ningbo / Шангај

Водечко време :

Количина (поставува)

1 - 3

> 3

Est. Време (денови)

30

Треба да се преговараОпис на производот: